Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Совете по вопросам предупреждения и противодействия коррупции в системе Государственной службы горного надзора и промышленной безопасности Украины

Государственная служба горного надзора и промышленной безопасности Украины
Приказ от 28.05.2014 № 78

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ГІРНИЧОГО НАГЛЯДУ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 травня 2014 року N 78

Про Раду з питань запобігання і протидії корупції в системі Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України

Відповідно до законів України "Про основні засади запобігання і протидії корупції", "Про соціальний діалог", "Про інформацію", Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації, затвердженої Указом Президента України від 24 березня 2012 року N 212, Положення про Державну службу гірничого нагляду та промислової безпеки України, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року N 408, з метою забезпечення участі громадян у процесі підготовки та прийняття рішень, спрямованих на запобігання та протидію корупції, підвищення прозорості діяльності в системі Держгірпромнагляду України наказую:

1. Утворити Раду з питань запобігання і протидії корупції в системі Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України.

2. Затвердити Склад Ради з питань запобігання і протидії корупції в системі Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України, що додається.

3. Голові Ради з питань запобігання і протидії корупції в системі Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України забезпечити роботу Ради.

Опрос