Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии исполнения Госкомтелерадио Украины актов и поручений Президента Украины и Кабинета Министров Украины в сфере государственной кадровой политики

Государственный комитет телевидения и радиовещания
Решение от 27.05.2014 № 3/6
редакция действует с 29.05.2014

КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 27 травня 2014 року N 3/6

Про стан виконання Держкомтелерадіо України актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України у сфері державної кадрової політики

Рішення введено в дію
 наказом Державного комітету телебачення і радіомовлення України
 від 29 травня 2014 року N 59

Заслухавши інформацію першого заступника Голови Держкомтелерадіо України Мураховського А. Л., колегія відзначає, що визначені актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України завдання з питань реалізації державної кадрової політики Державним комітетом телебачення і радіомовлення України в цілому виконуються, вживаються заходи щодо удосконалення цієї роботи.

Кадрова політика Держкомтелерадіо України спрямовується на забезпечення якісного планування, добору та професійного розвитку персоналу, посилення дієвості кадрового резерву та інших ключових питань кадрового забезпечення державної служби.

Відділом кадрової роботи та державної служби Держкомтелерадіо України в установлені терміни надаються звітні, інформаційні та статистичні матеріали до Національного агентства з питань державної служби України та інших центральних органів виконавчої влади.

Опрос