Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании рабочей группы экспертов по разработке Технического регламента относительно безопасности автомобильных дорог общего пользования

Государственное агентство автомобильных дорог Украины
Приказ от 31.03.2014 № 93

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 березня 2014 року N 93

Про утворення робочої групи експертів з розроблення Технічного регламенту щодо безпеки автомобільних доріг загального користування

Відповідно пункту 24 Плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.03.2012 N 140, статей 17, 18 Закону України "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності" та постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2002 N 288, з метою розроблення проекту Технічного регламенту щодо безпеки автомобільних доріг загального користування наказую:

1. Утворити робочу групу експертів з розроблення проекту Технічного регламенту щодо безпеки автомобільних доріг загального користування у складі згідно з додатком.

2. Координацію діяльності робочої групи експертів покласти на Управління експлуатаційного утримання доріг та безпеки руху.

3. Робочій групі експертів підготувати проект акта "Про затвердження Технічного регламенту щодо безпеки автомобільних доріг загального користування" та подати на розгляд Кабінету Міністрів України.

Опрос