Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о Комиссии по рассмотрению вопросов относительно распоряжения имуществом и ее Состава

Министерство инфраструктуры Украины
Приказ от 28.05.2014 № 223

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 травня 2014 року N 223

Про внесення змін до Положення про Комісію з розгляду питань стосовно розпорядження майном та її Складу

Відповідно до наказу Міністерства інфраструктури України від 29.04.2014 N 199 "Про введення в дію структури та штатного розпису Мінінфраструктури на 2014 рік" наказую:

1. Пункт 6 Положення про Комісію з розгляду питань стосовно розпорядження майном, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 15.01.2014 N 19, викласти в такій редакції:

"6. До складу Комісії, крім голови та його заступників, входять керівники Департаменту економіки та фінансів, Департаменту державної політики в галузі морського та річкового транспорту, Департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту, Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг, Департаменту безпеки, Департаменту правового забезпечення, Управління стратегічного розвитку інфраструктури та науково-технічної політики, Управління внутрішнього аудиту, Відділу внутрішніх розслідувань та запобігання корупційним та економічним правопорушенням, Відділу авіаційного транспорту, Відділу бухгалтерського обліку та звітності, бюджетного фінансування, Сектору мобілізаційної роботи, головні спеціалісти Департаменту державної власності".

2. Склад Комісії з розгляду питань стосовно розпорядження майном, затверджений наказом Міністерства інфраструктури України від 15.01.2014 N 19, викласти в новій редакції, що додається.

Опрос