Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О распределении обязанностей и полномочий между Вице-премьер-министром Украины - Министром регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины, первым заместителем Министра, заместителями Министра и заместителем Министра - руководителем аппарата

Министерство регионального развития; строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины (2)
Приказ от 04.04.2014 № 100

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 квітня 2014 року N 100

Про розподіл обов'язків та повноважень між Віце-прем'єр-міністром України - Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, першим заступником Міністра, заступниками Міністра та заступником Міністра - керівником апарату

Відповідно до законів України "Про Кабінет Міністрів України" та "Про центральні органи виконавчої влади", Положення про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, затвердженого Указом Президента України від 31 травня 2011 року N 633, та з метою належного виконання завдань та функцій Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (далі - Міністерство) наказую:

1. Установити, що Віце-прем'єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (далі - Міністр):

1.1. Забезпечує формування та реалізацію державної житлової політики і політики у сферах удосконалення територіальної організації влади, адміністративно-територіального устрою, розвитку місцевого самоврядування, будівництва, архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та архітектурно-будівельного контролю, контролю у сфері житлово-комунального господарства.

1.2. Визначає пріоритети роботи Міністерства та шляхи виконання покладених на нього завдань, затверджує плани роботи Міністерства, звіти про їх виконання.

1.3. Підписує документи, що надсилаються Голові Верховної Ради України, Президентові України, Главі Адміністрації Президента України, Прем'єр-міністрові України, Першому віце-прем'єр-міністрові та віце-прем'єр-міністрам України, міністрам, головам Верховного, Конституційного та вищих спеціалізованих судів України, Головам Верховної Ради Автономної Республіки Крим та Ради міністрів Автономної Республіки Крим, Генеральному прокурору України та іншим адресатам за рішенням Міністра.

1.4. Подає на розгляд Кабінету Міністрів України проекти законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, у тому числі розроблені Державною архітектурно-будівельною інспекцією України (далі - Інспекція).

1.5. Скасовує повністю чи в окремій частині накази заступника Міністра - керівника апарату.

Опрос