Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке регистрации товарно-транспортных накладных на перемещение спирта этилового и алкогольных напитков

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Письмо от 05.03.2014 № 37-32-3-15/2543

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 05.03.2014 р. N 37-32-3-15/2543

Про порядок реєстрації товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв

На запит …. щодо надання інформації про порядок реєстрації товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв Міністерство аграрної політики та продовольства повідомляє.

Окремими положеннями статті 230 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) (пункти 230.13, 230.15, 230.17, 230.18) встановлено умови застосування товарно-транспортних накладних на перевезення спирту та алкогольних напоїв. Зокрема згідно з пунктом 230.15 встановлено, що під час відвантаження горілки та лікеро-горілчаних виробів заповнюється товарно-транспортна накладна, зареєстрована в Єдиному реєстрі товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв, в якій представник контролюючого органу на акцизному складі робить відмітку про погодження відпуску шляхом проставляння штампа "Виїзд дозволено" та особистого підпису, а також запис у журналі реєстрації відвантаження горілки та лікеро-горілчаних виробів.

Відповідно до пункту 230.17 Кодексу визначено, що під час ввезення горілки та лікеро-горілчаних виробів на акцизний склад представник контролюючого органу робить відмітку на товарно-транспортній накладній, зареєстрованій в Єдиному реєстрі товарно-транспортних накладних на переміщення спирту та алкогольних напоїв, про погодження їх ввезення шляхом проставляння штампу "В'їзд дозволено" і особистого підпису та запис у журналі реєстрації отримання горілки та лікеро-горілчаних виробів.

Опрос