Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отклонении кандидатур для назначения доверенного лица в Обществе с ограниченной ответственностью "ІФГ Капітал Адміністратор пенсійних фондів"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере рынков финансовых услуг
Распоряжение от 10.04.2014 № 1072

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.04.2014 р. N 1072

Про відхилення кандидатур для призначення довіреної особи в Товаристві з обмеженою відповідальністю "ІФГ Капітал Адміністратор пенсійних фондів"

У зв'язку з виявленням факту набуття компанією ФАЕРПОРТ КОНТРАКТС ЛЛП істотної участі у Товаристві з обмеженою відповідальністю "ІФГ Капітал Адміністратор пенсійних фондів" (код за ЄДРПОУ 32984182; місцезнаходження: 01601, м. Київ, вулиця Мечникова, будинок 2) (далі - Товариство) без отримання письмового погодження, та за результатами розгляду пропозицій щодо переліку запропонованих осіб, якій буде передано право брати участь у голосуванні, викладених у листі Товариства від 27.03.2014 N 68 (вх. N 191/НПФ від 27.03.2014), та доданих документів, відповідно до частини десятої статті 9 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" (далі - Закон), підпункту 32 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1070/2011, на підставі пункту 5.2 розділу V Порядку погодження набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі, затвердженого розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 04.12.2012 N 2531, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 26.12.2012 за N 2190/22502 (далі - Порядок), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1. Відхилити кандидатури, надані для призначення довіреної особи, якій передається право брати участь у голосуванні, на період до усунення порушення вимоги, визначеної частиною п'ятою статті 9 Закону та пунктом 1.3 розділу I Порядку, щодо письмового погодження набуття компанією ФАЕРПОРТ КОНТРАКТС ЛЛП істотної участі у Товаристві, у зв'язку з тим, що документи на призначення довіреної особи у фінансовій установі подані за підписом генерального директора Товариства Амеліної Ю. Б., що не відповідає вимогам частин дев'ятої та одинадцятої статті 9 Закону, оскільки рішення загальних зборів учасників (рішення зборів учасників Товариства про призначення нового генерального директора Товариства Амеліної Ю. Б. ) не має юридичної сили відповідно до частини одинадцятої статті 9 Закону.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос