Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Реестр специальных сырьевых зон

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Приказ от 01.04.2014 № 119
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 квітня 2014 року N 119

Про внесення змін до Реєстру спеціальних сировинних зон

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства аграрної політики України
 від 17 липня 2008 року N 439
згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 29 серпня 2018 року N 415)

Відповідно до пункту 11 Порядку надання статусу спеціальної зони з виробництва сировини, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 жовтня 2007 року N 1195, та на підставі подання департаментів агропромислового розвитку облдержадміністрацій наказую:

1. Внести до Реєстру спеціальних сировинних зон, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 17 липня 2008 року N 439 "Про внесення до Реєстру спеціальних сировинних зон" (із змінами), суб'єктів господарської діяльності, які здійснюють у спеціальних сировинних зонах виробництво сировини, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування, згідно з додатком.

2. Департаменту продовольства (Куць О. І.) у десятиденний термін повідомити суб'єктів господарської діяльності про їх включення до Реєстру спеціальних сировинних зон, забезпечити розміщення даних Реєстру на офіційному веб-сайті Мінагрополітики України.

Опрос