Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О реорганизации государственного предприятия "Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу"

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Перечень, Приказ от 25.03.2014 № 107
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 березня 2014 року N 107

Про реорганізацію державного підприємства "Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу"

Наказ скасовано
(згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 24 червня 2014 року N 241)

Відповідно до Господарського кодексу України, Закону України "Про управління об'єктами державної власності", підпунктів 20, 78 пункту 4 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року N 500, наказую:

1. Реорганізувати державне підприємство "Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу" шляхом виділу майна, майнових прав та обов'язків відокремлених структурних підрозділів державного підприємства "Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу" згідно з додатком 1 та передачі їх із зарахуванням на баланс державних сортодослідних станцій та державних центрів експертизи сортів рослин згідно з додатком 2 відповідно до розподільчого акта та передавального балансу.

2. Визначити державні сортодослідні станції та державні центри експертизи сортів рослин правонаступниками майнових прав та обов'язків відповідно до розподільчого балансу.

3. Визнати такими, що втратили чинність, накази Міністерства аграрної політики та продовольства України від 30 грудня 2011 року N 807 "Про реорганізацію державних сортодослідних станцій" (із змінами) та від 19 квітня 2012 року N 210 "Про реорганізацію державних центрів експертизи сортів рослин з державними інспекціями з охорони прав на сорти рослин" (із змінами).

4. Департаменту роботи з персоналом (Лабоженко Д. Б.) вжити заходів з призначення керівників державних сортодослідних станцій та державних центрів експертизи сортів рослин згідно з додатком 2.

5. Утворити комісії з реорганізації державного підприємства "Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу" шляхом виділу у складі згідно з додатками 3 - 27.

Опрос