Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер Министерства аграрной политики и продовольствия Украины по вопросам проведения комплекса весенне-полевых работ в 2014 году

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
План, Приказ от 07.03.2014 № 86

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 березня 2014 року N 86

Про затвердження плану заходів Міністерства аграрної політики та продовольства України з питань проведення комплексу весняно-польових робіт у 2014 році

Керуючись пунктом 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року N 500, та з метою забезпечення продовольчої безпеки держави, недопущення спаду виробництва зерна, проведення в оптимальні строки та в повному обсязі комплексу весняно-польових робіт у 2014 році наказую:

1. Затвердити план заходів Міністерства аграрної політики та продовольства України з питань проведення комплексу весняно-польових робіт у 2014 році (далі - план заходів), що додається.

2. Міністерству аграрної політики та продовольства Автономної Республіки Крим, Державній інспекції сільського господарства України, керівникам департаментів агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій, керівникам самостійних структурних підрозділів Мінагрополітики України забезпечити виконання плану заходів.

3. Інформацію про виконання плану заходів подавати у встановлені терміни до Департаменту землеробства (Демидов О. А.).

Опрос