Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Обращение Министра Юрия Продана к работникам угольной отрасли Украины

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Обращение от 24.03.2014

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

ЗВЕРНЕННЯ
Міністра Юрія Продана до працівників вугільної галузі України

від 24 березня 2014 року

Шановні працівники вугільної галузі України!

Урядом України здійснюється низка невідкладних заходів щодо якнайскорішої стабілізації економічної ситуації, наповнення бюджету, викорінення корупції та гарантування громадянам України їх прав. Україна починає жити у нових умовах і за новими правилами. Серед важливих завдань - децентралізація влади та передача частини повноважень місцевим органам влади. Ми розраховуємо на розуміння і підтримку працівників вугільної галузі, які завжди були опорою держави, адже йдеться про енергетичну незалежність України.

Проблеми шахтарських регіонів, зокрема створення гідних та безпечних умов праці шахтарів, забезпечення вчасної виплати заробітної плати є пріоритетними для Уряду.

На сьогодні поширюється недостовірна інформація про загрозу закриття шахт, що створює, відповідно, напругу в шахтарських регіонах. Насправді ніякого закриття шахт, окрім тих, які були включені раніше до програм реструктуризації та ліквідації, не планується. Навпаки, буде збільшено відвантаження вугілля на теплоелектростанції. Крім того, заплановано впровадження нових технологій використання вугілля із залученням іноземних інвестицій, які дозволять збільшити попит та, відповідно, виробництво вугільної продукції.

Опрос