Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана проверок субъектов хозяйствования относительно соблюдения ими требований законодательства, норм и стандартов в сфере железнодорожного транспорта на II квартал 2014 года

Государственная инспекция Украины по безопасности на наземном транспорте
План, Приказ от 21.03.2014 № 185

ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА НАЗЕМНОМУ ТРАНСПОРТІ

НАКАЗ

від 21 березня 2014 року N 185

Про затвердження Плану перевірок суб'єктів господарювання щодо дотримання ними вимог законодавства, норм і стандартів у сфері залізничного транспорту на II квартал 2014 року

Відповідно до частини першої статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" від 05.04.2007 N 877-V наказую:

1. Затвердити План перевірок суб'єктів господарювання щодо дотримання ними вимог законодавства, норм і стандартів у сфері залізничного транспорту на II квартал 2014 року (далі - План перевірок), що додається.

2. Управлінню державного контролю та нагляду за безпекою на наземному транспорті (Свіщовський Б. Р.) забезпечити доведення Плану перевірок до територіальних органів Укртрансінспекції в областях та місті Києві.

3. Сектору взаємодії з засобами масової інформації, зв'язків з громадськістю та звернень громадян (Данилова І. М.) забезпечити розміщення Плану перевірок на офіційному сайті Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті.

4. Управлінню державного контролю та нагляду за безпекою на наземному транспорті, територіальним органам Укртрансінспекції в областях та місті Києві забезпечити виконання Плану перевірок.

Опрос