Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании государственного предприятия "Аграрні реєстри"

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Приказ от 23.01.2014 № 29

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 січня 2014 року N 29

Про створення державного підприємства "Аграрні реєстри"

Керуючись статтями 56, 57 Господарського кодексу України, статтею 6 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", підпунктом 78 пункту 4 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року N 500, наказую:

1. Створити державне підприємство "Аграрні реєстри" (далі - підприємство), розмістивши його на умовах оренди за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 24-б, кв. 83.

2. Затвердити Статут державного підприємства "Аграрні реєстри", що додається.

3. Покласти на підприємство функції адміністратора Реєстру аграрних розписок та уповноважити його здійснювати заходи з розроблення та супроводження програмного забезпечення зазначеного Реєстру, відповідати за технічне і технологічне забезпечення, збереження та захист даних, що містяться в цьому Реєстрі.

4. Функції координації роботи підприємства покласти на Департамент економічного розвитку аграрного ринку (Саблук В. П.).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос