Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии исполнительской дисциплины по результатам 2013 года

Государственная экологическая инспекция Украины (2)
Решение от 27.01.2014 № 1/4
редакция действует с 31.01.2014

КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ІНСПЕКЦІЇ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 27 січня 2014 року N 1/4

Про стан виконавської дисципліни за результатами 2013 року

Рішення введено в дію
 наказом Державної екологічної інспекції України
 від 31 січня 2014 року N 8

Заслухавши та обговоривши доповіді завідувача сектору забезпечення документообігу та контролю виконання Держекоінспекції України Кукли А. С., колегія вирішила:

1. Роботу керівників структурних підрозділів та територіальних органів Держекоінспекції України за станом виконання актів та доручень Президента України, доручень Прем'єр-міністра України, рішень та доручень Кабінету Міністрів України, законів, постанов та доручень Верховної Ради України, звернень та запитів народних депутатів України, письмових звернень громадян, які надійшли з органів державної влади, засобів масової інформації, інших органів та організацій визнати задовільною.

2. Начальникам структурних підрозділів та територіальних органів Держекоінспекції України:

2.1 посилити контроль за своєчасним, об'єктивним, якісним та кваліфікованим виконанням документів вищих органів влади відповідно до п. 4 протоколу наради засідання Кабінету Міністрів України від 20.01.2014 року "Про стан виконання у 2013 році органами виконавчої влади завдань, визначених указами і дорученнями Президента України, планами організації виконання законів України, актами Кабінету Міністрів та дорученнями Прем'єр-міністра України" та дорученнями Верховної Ради України, зверненнями та запитами народних депутатів України, а також письмовими зверненнями громадян та громадських організацій, які надійшли з органів державної влади, засобів масової інформації, інших органів та організацій;

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос