Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об Украинско-Белорусской Комиссии по координации вопросов охраны и постоянного использования трансграничных природоохранных территорий

Министерство экологии и природных ресурсов Украины (2)
Приказ от 16.01.2014 № 7
редакция действует с 26.07.2018

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 січня 2014 року N 7

Про Українсько-Білоруську Комісію з координації питань охорони та сталого використання транскордонних природоохоронних територій

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства екології та природних ресурсів України
 від 26 липня 2018 року N 274

На виконання статті 5 Угоди між Міністерством екології та природних ресурсів України та Міністерством природних ресурсів і охорони навколишнього середовища Республіки Білорусь про співробітництво у сфері охорони та сталого використання транскордонних природоохоронних територій від 18 червня 2013 року наказую:

1. З метою координації дій щодо реалізації положень Угоди між Міністерством екології та природних ресурсів України та Міністерством природних ресурсів і охорони навколишнього середовища Республіки Білорусь про співробітництво у сфері охорони та сталого використання транскордонних природоохоронних територій утворити українську частину Українсько-Білоруської Комісії з координації питань охорони та сталого використання транскордонних природоохоронних територій (далі - Комісія) у складі згідно з додатком.

2. Секретарю комісії, директору Департаменту заповідної справи (Канцурак В. В.) та начальнику Управління міжнародної діяльності (Камаса М. Ю.) забезпечити розроблення та розгляд на засіданні комісії плану першочергових заходів з виконання зазначеної Угоди.

Опрос