Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Годового плана мер Гоструда Украины по реализации Стратегии государственной политики содействия развитию гражданского общества в Украине на 2014 год

Государственная инспекция Украины по вопросам труда
План, Приказ от 26.02.2014 № 34

ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦІ

НАКАЗ

від 26 лютого 2014 року N 34

Про затвердження Річного плану заходів Держпраці України щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2014 рік

На виконання Указу Президента України від 24.03.2012 N 212 "Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації" та постанови КМУ від 25.12.2013 N 968 "Про затвердження порядку планування та моніторингу реалізації органами виконавчої влади Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні" наказую:

1. Затвердити Річний план заходів Держпраці України щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2014 рік.

2. Сектору взаємодії із засобами масової інформації, громадськістю та міжнародного співробітництва забезпечити оприлюднення цього наказу на веб-сайті Держпраці України.

Опрос