Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Ориентировочного плана проведения консультаций с общественностью Минпромполитики Украины на 2014 г.

Министерство промышленной политики Украины (3)
План, Приказ от 28.01.2014 № 24

МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 січня 2014 року N 24

Про затвердження Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Мінпромполітики України на 2014 р.

На виконання п. 6 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" та з метою налагодження системного діалогу з громадськістю, підвищення якості підготовки рішень з питань формування та реалізації державної промислової політики з урахуванням громадської думки, створення умов для участі громадян у розробленні проектів таких рішень наказую:

1. Затвердити Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю Міністерства промислової політики України на 2014 рік (далі - Орієнтовний план), що додається.

2. Першому заступнику Міністра, заступнику Міністра, заступнику Міністра - керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів Мінпромполітики України забезпечити належну організацію виконання Орієнтовного плану.

3. Департаменту забезпечення роботи Міністра, документообігу та зв'язків з громадськістю (патронатна служба) забезпечити оприлюднення Орієнтовного плану на веб-сайті Міністерства промислової політики України та урядовому сайті "Громадянське суспільство і влада".

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос