Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении распределения бюджетных средств между субъектами хозяйствования, претендующими на частичное возмещение стоимости закупленных племенных телок, нетелей и коров молочного, мясного и комбинированного направления производительности

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Приказ от 25.12.2013 № 758

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 грудня 2013 року N 758

Про затвердження розподілу бюджетних коштів між суб'єктами господарювання, які претендують на часткове відшкодування вартості закуплених племінних телиць, нетелей та корів молочного, м'ясного і комбінованого напряму продуктивності

Відповідно до пункту 18 Порядку використання сум податку на додану вартість, сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2011 року N 246 (із змінами), протоколу засідання комісії з питань розподілу та виплати часткового відшкодування вартості закуплених племінних телиць, нетелей та корів молочного, м'ясного і комбінованого напряму продуктивності від 20 грудня 2013 року N 3 наказую:

1. Затвердити розподіл бюджетних коштів між суб'єктами господарювання, які претендують на часткове відшкодування вартості закуплених племінних телиць, нетелей та корів молочного, м'ясного і комбінованого напряму продуктивності, що додається.

2. Департаменту фінансово-кредитної політики та бухгалтерського обліку (Ахіджанов Б. Р.) забезпечити подання в установленому порядку Державній казначейській службі України розподілу бюджетних коштів.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Давиденка В. М.

Опрос