Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О согласовании увеличения Марченко Романом Викторовичем существенного участия в Частном акционерном обществе "Військово-страхова компанія"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере рынков финансовых услуг
Распоряжение от 09.01.2014 № 1

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.01.2014 р. N 1

Про погодження збільшення Марченком Романом Вікторовичем істотної участі у Приватному акціонерному товаристві "Військово-страхова компанія"

Розглянувши заяву Марченка Романа Вікторовича від 12.12.2013 та додані документи (вх. від 12.12.2013 N 6403/іу) на отримання погодження збільшення істотної участі у фінансовій установі, відповідно до частин п'ятої та восьмої статті 9 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", підпункту 31 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1070/2011, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1. Погодити збільшення Марченком Романом Вікторовичем [...] істотної участі у Приватному акціонерному товаристві "Військово-страхова компанія" (код за ЄДРПОУ 31304718; місцезнаходження: 01135, м. Київ, вул. Г. Андрющенка, буд. 4 /Літера Б/) (далі - страхова компанія), внаслідок чого Марченко Роман Вікторович буде прямо володіти 20,83 % статутного капіталу страхової компанії.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос