Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении типовых инструкций по делопроизводству

Государственная служба Украины по чрезвычайным ситуациям
Приказ, Инструкция от 08.01.2014 № 1

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 8 січня 2014 року N 1

(з основної діяльності)

м. Київ

Про затвердження типових інструкцій з діловодства

На виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 р. N 1242 "Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади" наказую:

1. Затвердити Типову інструкцію з діловодства в територіальних органах Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що додається.

2. Затвердити Типову інструкцію з діловодства на підприємствах, в установах та організаціях сфери управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що додається.

3. Керівникам територіальних органів, підприємств, установ та організацій сфери управління ДСНС України розробити відповідно до типових інструкцій і затвердити у місячний строк за погодженням із відповідними державними архівними установами власні інструкції з діловодства.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Бойка А. П.

 

Голова

М. Болотських

 

ТИПОВА ІНСТРУКЦІЯ
з діловодства в територіальних органах Державної служби України з надзвичайних ситуацій

I. Загальні положення

1. Типову інструкцію з діловодства в територіальних органах Державної служби України з надзвичайних ситуацій (далі - Типова інструкція) розроблено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 р. N 1242 "Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади".

Ця Типова інструкція встановлює загальні положення документування управлінської інформації та організації роботи з документами в територіальних органах Державної служби України з надзвичайних ситуацій (далі - установи) незалежно від способу фіксації та відтворення інформації, що міститься в документах, включаючи їх підготовку, реєстрацію, облік і контроль за виконанням.

2. Порядок організації електронного документообігу із застосуванням електронного цифрового підпису, роботи з електронними документами в діловодстві установи, здійснення діловодства стосовно документів, що містять інформацію з обмеженим доступом; за зверненнями громадян; запитами на інформацію визначаються окремими нормативно-правовими актами.

Опрос