Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении графика участия должностных лиц аппарата Государственной регистрационной службы Украины в горячей телефонной линии в 2014 году

Государственная регистрационная служба Украины
Приказ от 30.12.2013 № 740

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 грудня 2013 року N 740

Про затвердження графіка участі посадових осіб апарату Державної реєстраційної служби України в гарячій телефонній лінії у 2014 році

На виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року N 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" та з метою підвищення ефективності роботи апарату Державної реєстраційної служби зі зверненнями громадян, об'єктивного, всебічного та вчасного їх розгляду відповідно до вимог законодавства України наказую:

1. Затвердити Графік участі посадових осіб апарату Державної реєстраційної служби України в гарячій телефонній лінії у 2014 році, що додається.

2. Першому заступнику Голови, заступнику Голови, керівникам структурних підрозділів забезпечити виконання цього наказу.

3. Департаменту фінансово-ресурсного забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності вжити необхідних заходів щодо технічного забезпечення проведення гарячої телефонної лінії, організації проведення гарячої телефонної лінії, аналізу, узагальнення та підготовки проектів доручень за результатами звернень громадян на гарячій телефонній лінії.

4. Департаменту аналітичної роботи та зв'язків з громадськістю забезпечити оприлюднення наказу на веб-сайті Державної реєстраційної служби України.

Опрос