Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об одобрении решения директора департамента надзора за кредитными учреждениями о внесении в Государственный реестр финансовых учреждений информации о Кредитном союзе "Народна скарбниця" в связи с его перерегистрацией

Государственная комиссия по регулированию рынков финансовых услуг
Распоряжение от 15.06.2004 № 949

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.06.2004 р. N 949

Про схвалення рішення директора департаменту нагляду за кредитними установами щодо внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про Кредитну спілку "Народна скарбниця" у зв'язку з її перереєстрацією

Відповідно до підпункту 8 пункту 6 Положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України, затвердженого Указом Президента України від 4 квітня 2003 року N 292/2003, Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України постановила:

1. Схвалити рішення директора департаменту нагляду за кредитними установами від 10.06.2004 р. N 533 щодо внесення інформації до Державного реєстру фінансових установ про Кредитну спілку "Народна скарбниця" (Тернопільська обл., м. Борщів, вул. Шевченка, 20-а код за ЄДРПОУ 23594195) зі зміною місцезнаходження на (Тернопільська обл., м. Борщів, вул. Шевченка, 44) у зв'язку з її перереєстрацією.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос