Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об одобрении решения директора Департамента страхового надзора о выдаче лицензий на осуществление страховой деятельности ОАО СК "ГУТА-РЕСТРА"

Государственная комиссия по регулированию рынков финансовых услуг
Распоряжение от 15.06.2004 № 945

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.06.2004 р. N 945

Про схвалення рішення директора Департаменту страхового нагляду про видачу ліцензій на провадження страхової діяльності ВАТ СК "ГУТА-РЕСТРА"

Відповідно до підпункту 8 пункту 6 Положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України, затвердженого Указом Президента України від 4 квітня 2003 року N 292/2003, Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України постановила:

Схвалити рішення директора Департаменту страхового нагляду від 08.06.2004 N 219-л про видачу ліцензій терміном на три роки Відкритому акціонерному товариству "Страхова компанія "ГУТА-РЕСТРА" (ідентифікаційний код 22236186; місцезнаходження: м. Сімферополь, вулиця Р. Люксембург, 30) на провадження страхової діяльності, зокрема таких видів страхування:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос