Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об одобрении решения директора Департамента страхового надзора о выдаче лицензий на осуществление страховой деятельности ЗАО "Єкатеринославська страхова компанія"

Государственная комиссия по регулированию рынков финансовых услуг
Распоряжение от 15.06.2004 № 942

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.06.2004 р. N 942

Про схвалення рішення директора Департаменту страхового нагляду про видачу ліцензій на провадження страхової діяльності ЗАТ "Єкатеринославська страхова компанія"

Відповідно до підпункту 8 пункту 6 Положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України, затвердженого Указом Президента України від 4 квітня 2003 року N 292/2003, Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України постановила:

Схвалити рішення директора Департаменту страхового нагляду від 08.06.2004 N 214-л про видачу ліцензії терміном на три роки Закритому акціонерному товариству "Єкатеринославська страхова компанія" (ідентифікаційний код 30838290; місцезнаходження: місто Дніпропетровськ, вул. Сімферопольська, 17, кім. 101) на провадження страхової діяльності, зокрема таких видів страхування:

у формі добровільного страхування:

страхування наземного транспорту (крім залізничного);

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос