Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О перечне должностных лиц, которым предоставляется право применения электронной цифровой подписи

Государственная служба Украины по вопросам защиты персональных данных
Перечень, Приказ от 18.12.2013 № 373

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

НАКАЗ

від 18 грудня 2013 року N 373

Про перелік посадових осіб, яким надається право застосування електронного цифрового підпису

На виконання вимог Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, установами та організаціями державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 N 1452, наказую:

1. Затвердити перелік посадових осіб Державної служби України з питань захисту персональних даних, яким надається право застосування електронного цифрового підпису (Додаток 1).

2. Відповідальним працівникам за застосування електронного цифрового підпису Державної служби України з питань захисту персональних даних до 20.12.2013 року надати до відокремленого пункту реєстрації користувачів акредитованих центрів сертифікатів ключів інформаційно-довідкового департаменту Міністерства доходів і зборів України (АЦСК ІДД) необхідні документи для формування посилених сертифікатів відкритих ключів для посадових осіб Державної служби України з питань захисту персональних даних.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос