Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании комиссии по рассмотрению итогов фактического выполнения работ и мер, предусмотренных проектом ликвидации шахты "Панфіловська", г. Донецк

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Приказ от 13.01.2014 № 15

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 січня 2014 року N 15

Про утворення комісії з розгляду підсумків фактичного виконання робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації шахти "Панфіловська", м. Донецьк

Відповідно до статті 45 Гірничого закону України, пункту 17 Порядку ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.97 N 939 (зі змінами), та у зв'язку з завершенням виконання у повному обсязі робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації шахти "Панфіловська", м. Донецьк, наказую:

1. Створити комісію з розгляду підсумків фактичного виконання робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації шахти "Панфіловська" (далі - Комісія), у складі згідно з додатком.

2. Комісії (Захаренко В. В.) у місячний термін:

2.1. Розглянути підсумки фактично виконаних робіт з фізичної ліквідації шахти "Панфіловська", робіт з охорони довкілля та їхню відповідність передбаченим у затвердженому проекті ліквідації шахти заходам.

2.2. Підготувати за результатами розгляду та надати до Міненерговугілля на затвердження акт прийняття робіт, зазначених у пункті 2.1 цього наказу.

Опрос