Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана проверок соблюдения лицензиатами Лицензионных условий по автомобильному транспорту на I квартал 2014 года

Государственная инспекция Украины по безопасности на наземном транспорте
План, Приказ от 24.12.2013 № 1043

ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА НАЗЕМНОМУ ТРАНСПОРТІ

НАКАЗ

від 24 грудня 2013 року N 1043

Про затвердження Плану перевірок додержання ліцензіатами Ліцензійних умов з автомобільного транспорту на I квартал 2014 року

Відповідно до статті 20 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити План перевірок додержання ліцензіатами Ліцензійних умов з автомобільного транспорту на I квартал 2014 року (далі - План перевірок), що додається.

2. Управлінню ліцензування та адміністративних послуг забезпечити оприлюднення даного наказу на офіційному сайті Укртрансінспекції та надання копії Плану перевірок та наказу про його затвердження до Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

3. Начальникам Управлінь Укртрансінспекції в АР Крим, областях та містах Києві та Севастополі відповідно до Плану перевірок розробити регіональні графіки перевірок ліцензіатів та до 27.12.2013 надати їх копії, засвідчені в установленому порядку, до Управління ліцензування та адміністративних послуг Укртрансінспекції.

Опрос