Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении дополнений к Справочнику типовых профессионально-квалификационных характеристик должностей руководителей и специалистов органов государственной контрольно-ревизионной службы

ГлавКРУ
Приказ от 08.06.2004 № 162
Утратил силу

ГОЛОВНЕ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНЕ УПРАВЛІННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 червня 2004 року N 162

Про затвердження доповнень до Довідника типових професійно-кваліфікаційних характеристик посад керівників та спеціалістів органів державної контрольно-ревізійної служби

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної фінансової інспекції України
 від 17 серпня 2012 року N 268)

Керуючись ст. 11 Закону України "Про державну службу", у зв'язку зі створенням в апаратах ГоловКРУ та регіональних контрольно-ревізійних управлінь структурних підрозділів з організації та проведення аудиторських досліджень наказую:

1. Затвердити, за погодженням з Міністерством праці та соціальної політики України, доповнення до Довідника типових професійно-кваліфікаційних характеристик посад керівників та спеціалістів органів державної контрольно-ревізійної служби, затвердженого та введеного в дію наказом ГоловКРУ від 17.02.2004 N 45. Довідник з урахуванням доповнень, затверджених цим наказом, дивитися у додатку до наказу від 17.02.2004 N 45.

2. Управлінню справами та контролю (Сарапін М. І., Шиленко А. В.) довести цей наказ до відома заступників Голови, начальників управлінь і самостійних відділів ГоловКРУ та направити його контрольно-ревізійним управлінням в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

3. Відділу взаємодії із засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю (Дронговська О. В.) забезпечити розміщення тексту нової редакції Довідника (з урахуванням доповнень) на Web-сторінці ГоловКРУ (postmast@dkrs.gov.ua).

 

Голова

П. К. Германчук

 

Опрос