Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении распределения бюджетных средств между субъектами хозяйствования, претендующими на частичное возмещение стоимости закупленных племенных телок, нетелей и коров молочного, мясного и комбинированного направления производительности

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Приказ от 03.12.2013 № 717
редакция действует с 16.12.2013

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 грудня 2013 року N 717

Про затвердження розподілу бюджетних коштів між суб'єктами господарювання, які претендують на часткове відшкодування вартості закуплених племінних телиць, нетелей та корів молочного, м'ясного і комбінованого напряму продуктивності

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 16 грудня 2013 року N 741

Відповідно до пункту 18 Порядку використання сум податку на додану вартість, сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2011 року N 246 (із змінами), протоколу засідання комісії з питань розподілу та виплати суб'єктам господарювання часткового відшкодування вартості закуплених племінних телиць, нетелей та корів молочного, м'ясного і комбінованого напряму продуктивності від 24 жовтня 2013 року N 2 наказую:

1. Затвердити розподіл бюджетних коштів між суб'єктами господарювання, які претендують на часткове відшкодування вартості закуплених племінних телиць, нетелей та корів молочного, м'ясного і комбінованого напряму продуктивності, що додається.

2. Департаменту фінансово-кредитної політики та бухгалтерського обліку (Ахіджанов Б. Р.) забезпечити подання в установленому порядку Державній казначейській службі України розподілу бюджетних коштів.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Давиденка В. М.

Опрос