Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче части здания Государственной станции защиты растений Закарпатской области на баланс Ужгородской пограничной государственной контрольно-токсикологической лаборатории

Министерство аграрной политики
Приказ от 04.06.2004 № 208

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 червня 2004 року N 208

Про передачу частини будинку Державної станції захисту рослин Закарпатської області на баланс Ужгородської прикордонної державної контрольно-токсикологічної лабораторії

З метою раціонального використання виробничих приміщень Державної станції захисту рослин Закарпатської області та поліпшення умов розміщення Ужгородської прикордонної державної контрольно-токсикологічної лабораторії, які належать до сфери управління Мінагрополітики України, і керуючись Декретом Кабінету Міністрів України від 15 грудня 1992 року N 8-92 "Про управління майном, що є у загальнодержавній власності", наказую:

1. Передати безоплатно за станом на 01.06.2004 з балансу Державної станції захисту рослин Закарпатської області на баланс Ужгородської прикордонної державної контрольно-токсикологічної лабораторії частину будинку у м. Ужгород, вул. Станційна, 58 загальною площею 637,7 кв. м, первісною балансовою вартістю - 82460 грн., сумою зносу - 59805 грн., залишковою вартістю - 22655 грн.

2. Створити комісію з передачі-приймання частини будинку загальною площею 637,7 кв. м з балансу Державної станції захисту рослин Закарпатської області на баланс Ужгородської прикордонної державної контрольно-токсикологічної лабораторії та проведення оцінки до справедливої вартості на дату балансу у складі згідно з додатком.

3. Голові комісії Колісніченку В. С. здійснити передачу-приймання з балансу на баланс зазначеної частини приміщення загальною площею 636,7 кв. м у встановленому порядку і в місячний термін подати до Міністерства аграрної політики України акти приймання-передачі для затвердження і зберігання.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Сергеєва В. В.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос