Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче части здания Государственной станции защиты растений Закарпатской области на баланс Ужгородской пограничной государственной контрольно-токсикологической лаборатории

Министерство аграрной политики
Приказ от 04.06.2004 № 208

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 червня 2004 року N 208

Про передачу частини будинку Державної станції захисту рослин Закарпатської області на баланс Ужгородської прикордонної державної контрольно-токсикологічної лабораторії

З метою раціонального використання виробничих приміщень Державної станції захисту рослин Закарпатської області та поліпшення умов розміщення Ужгородської прикордонної державної контрольно-токсикологічної лабораторії, які належать до сфери управління Мінагрополітики України, і керуючись Декретом Кабінету Міністрів України від 15 грудня 1992 року N 8-92 "Про управління майном, що є у загальнодержавній власності", наказую:

1. Передати безоплатно за станом на 01.06.2004 з балансу Державної станції захисту рослин Закарпатської області на баланс Ужгородської прикордонної державної контрольно-токсикологічної лабораторії частину будинку у м. Ужгород, вул. Станційна, 58 загальною площею 637,7 кв. м, первісною балансовою вартістю - 82460 грн., сумою зносу - 59805 грн., залишковою вартістю - 22655 грн.

2. Створити комісію з передачі-приймання частини будинку загальною площею 637,7 кв. м з балансу Державної станції захисту рослин Закарпатської області на баланс Ужгородської прикордонної державної контрольно-токсикологічної лабораторії та проведення оцінки до справедливої вартості на дату балансу у складі згідно з додатком.

Опрос