Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических рекомендаций по формированию резерва службы гражданской защиты в ГСЧС Украины

Государственная служба Украины по чрезвычайным ситуациям
Методические рекомендации, Приказ от 16.12.2013 № 770
Утратил силу

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 16 грудня 2013 року N 770

(з основної діяльності)

м. Київ

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо формування резерву служби цивільного захисту в ДСНС України

Наказ скасовано
(згідно з наказом Державної служби України з надзвичайних ситуацій
 від 14 лютого 2014 року N 93)

На виконання вимог Кодексу цивільного захисту України, Положення про порядок проходження служби цивільного захисту особами рядового і начальницького складу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2013 р. N 593, з метою надання методичної допомоги керівникам органів і підрозділів ДСНС України та працівникам підрозділів по роботі з персоналом (кадрами) в організації і проведенні роботи з особами, яких планується зарахувати до резерву служби цивільного захисту, наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо формування резерву служби цивільного захисту в Державній службі України з надзвичайних ситуацій (далі - Методичні рекомендації), що додаються.

2. Керівникам головних управлінь (управлінь) ДСНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Київ і Севастополь та підрозділів центрального підпорядкування ДСНС України:

визначити з числа працівників підрозділів по роботі з персоналом (кадрами) посадових осіб, відповідальних за комплектування резерву служби цивільного захисту, забезпечити затвердження встановленим порядком їх посадових обов'язків;

до 15 січня 2014 року надати до Департаменту персоналу інформацію про виконані заходи та списки посадових осіб, відповідальних за комплектування резерву служби цивільного захисту.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Бойка А. П.

 

Голова

М. Болотських

 

Опрос