Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения об организации и проведении повышения квалификации специалистов по социальной работе центров социальных служб для семьи, детей и молодежи

Министерство социальной политики Украины
Положение, Приказ от 08.01.2014 № 1

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 січня 2014 року N 1

Про затвердження Положення про організацію та проведення підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

З метою якісного забезпечення виявлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг, здійснення соціального супроводу шляхом вдосконалення системи підвищення кваліфікації, зокрема, фахівців із соціальної роботи - спеціалістів центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на виконання п. 15 плану заходів на 2013 - 2016 роки щодо реалізації Стратегії реформування системи надання соціальних послуг, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13.03.2013 N 208-р, підпункту 6.1 пункту 6 протокольного рішення від 11.06.2013 року за результатами засідання Комітету економічних реформ щодо стану виконання пріоритетних завдань модернізації соціальної сфери та соціальних ініціатив Президента України наказую:

1. Затвердити Положення про організацію та проведення підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі - Положення), що додається.

2. Департаменту управління персоналом та організаційно-документального забезпечення (М. Батечко) організовувати проведення підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на базі Центру підвищення кваліфікації працівників сфери управління Міністерства соціальної політики.

3. Департаменту фінансів та бухгалтерського обліку (А. Клименко) забезпечити фінансування видатків для підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у 2014 році на центральному рівні.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Л. Дроздову.

 

Опрос