Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О перечне памятных дат и юбилеев в 2014 году, мероприятия по празднованию и проведению которых нуждаются в освещении государственными средствами массовой информации

Государственный комитет телевидения и радиовещания
Перечень, Решение от 24.12.2013 № 11/47
редакция действует с 25.12.2013

КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 24 грудня 2013 року N 11/47

Про перелік пам'ятних дат і ювілеїв у 2014 році, заходи з відзначення та проведення яких потребують висвітлення державними засобами масової інформації

Рішення введено в дію
 наказом Державного комітету телебачення і радіомовлення України
 від 25 грудня 2013 року N 268

Заслухавши інформацію директора департаменту інформаційної політики Червака Б. О., колегія зазначає наступне.

Робота державних засобів масової інформації із висвітлення пам'ятних дат і ювілеїв спрямована на зміцнення політичної стабільності у суспільстві, громадянської злагоди і взаєморозуміння, утвердження засад української державності, загальнонаціональних ідейних орієнтирів та духовних цінностей.

З метою налагодження системної роботи за цим напрямом існує нагальна потреба у створенні переліку пам'ятних дат і ювілеїв, висвітлення державними засобами масової інформації яких буде здійснюватись у 2014 році.

Враховуючи вищевикладене, колегія ухвалила:

1. Інформацію щодо пам'ятних дат і ювілеїв у 2014 році взяти до відома.

2. Схвалити перелік державних свят та днів загальнонаціонального значення, релігійних свят, пам'ятних дат та ювілеїв видатних діячів України у 2014 році, заходи з відзначення та проведення яких потребують висвітлення державними засобами масової інформації (далі - Перелік) (додається).

3. Департаменту телебачення і радіомовлення (Абрамов С. О.) включити до щорічних рекомендацій для державних телерадіоорганізацій щодо тематики теле- та радіопрограм, які виробляються за державним замовленням, інформування населення про пам'ятні дати і ювілеї видатних діячів України згідно з Переліком.

4. Департаменту видавничої справи і преси (Кононенко О. А.) сприяти висвітленню державними і комунальними друкованими засобами масової інформації пам'ятних дат і ювілеїв згідно з Переліком.

Опрос