Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических рекомендаций по вопросам обеспечения исполнения антикоррупционного законодательства для руководителей государственных предприятий, учреждений и организаций, относящихся к сфере управления Минагрополитики Украины

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Методические рекомендации, Приказ от 13.12.2013 № 736

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 грудня 2013 року N 736

Про затвердження Методичних рекомендацій з питань забезпечення виконання антикорупційного законодавства для керівників державних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінагрополітики України

Керуючись підпунктом 1 пункту 5 та пунктом 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року N 500, наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації з питань забезпечення виконання антикорупційного законодавства для керівників державних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінагрополітики України (далі - Методичні рекомендації), що додаються.

2. Керівникам державних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінагрополітики України, ознайомити з Методичними рекомендаціями підлеглих службових і посадових осіб та забезпечити їх використання при плануванні та здійсненні заходів із запобігання і протидії корупції.

3. Сектору запобігання і протидії корупції (Дроздов С. В.) забезпечити опублікування Методичних рекомендацій на офіційному веб-сайті Мінагрополітики України.

Опрос