Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Разъяснение по заполнению форм государственного статистического наблюдения N 11-мтп "Отчет о результатах использования топлива, теплоэнергии и электроэнергии"

Государственная служба статистики Украины
Разъяснение от 05.12.2013 № 18.1-12/35
Утратил силу

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

РОЗ'ЯСНЕННЯ

від 05.12.2013 р. N 18.1-12/35

 

Роз'яснення щодо заповнення форм державного статистичного спостереження N 11-мтп "Звіт про результати використання палива, теплоенергії та електроенергії"

Роз'яснення є недійсними
(у зв'язку із затвердженням
роз'яснень Державної служби статистики України
 від 4 грудня 2014 року N 17.4-12/67)

1. Щодо загальних положень

1.1. Ці роз'яснення містять інформацію стосовно показників і змісту форми державного статистичного спостереження N 11-мтп "Звіт про результати використання палива, теплоенергії та електроенергії", а також форм NN 11-ер "Звіт про витрати палива, теплоенергії та електроенергії", 11-мтп (паливо) "Фактичні витрати палива на виробництво окремих видів продукції і робіт" та 11-мтп (вер) "Утворення та використання вторинних енергетичних ресурсів" (далі - форма N 11-мтп).

1.2. Форма N 11-мтп уміщує дані юридичних осіб, їх відокремлених підрозділів (далі - підприємств) усіх видів економічної діяльності з середньодобовими витратами умовного палива від 2 т і вище, або теплоенергії 15 Гкал і більше, або з приєднаною електричною потужністю 100 кВт і більше, які використовували паливо й енергію на виробництво окремих видів продукції та робіт і комунально-побутові потреби за рік.

1.3 Інформація про діяльність підприємств, у яких середньодобові витрати умовного палива менше 2 т умовного палива, або теплоенергії менше 15 Гкал, або з приєднаною електричною потужністю менше 100 кВт уміщується у звіті N 11-ер "Про витрати палива, теплоенергії та електроенергії" за рік.

1.4. Джерелами інформації форми є дані первинних облікових документів та регістрів синтетичного й аналітичного бухгалтерського обліку.

Опрос