Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии целостных имущественных комплексов Государственного агентства резерва Украины в сферу управления Министерства аграрной политики и продовольствия Украины

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Перечень, Приказ от 21.10.2013 № 621

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 жовтня 2013 року N 621

Про приймання цілісних майнових комплексів Державного агентства резерву України до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України

Керуючись статтями 4 та 6 Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року N 1482 "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2013 року N 696 "Про передачу цілісних майнових комплексів державних підприємств до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства" наказую:

1. Прийняти зі сфери управління Державного агентства резерву України до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України державні підприємства згідно з додатком 1.

Функції координації роботи, пов'язаної з галузевими особливостями діяльності вказаних підприємств, покласти на Департамент продовольства Міністерства аграрної політики та продовольства України (Куць О. І.).

Опрос