Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении профессионально-технического обучения, переподготовки, повышения квалификации, курсов целевого назначения лиц рядового и начальствующего состава органов и подразделений гражданской защиты в первом полугодии 2014 года

Государственная служба Украины по чрезвычайным ситуациям
План, Приказ от 03.12.2013 № 740
редакция действует с 09.04.2014

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 3 грудня 2013 року N 740

(з основної діяльності)

м. Київ

Про проведення професійно-технічного навчання, перепідготовки, підвищення кваліфікації, курсів цільового призначення осіб рядового і начальницького складу органів та підрозділів цивільного захисту у першому півріччі 2014 року

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Державної служби України з надзвичайних ситуацій
 від 30 січня 2014 року N 56
,
 від 26 лютого 2014 року N 123
,
 від 9 квітня 2014 року N 185

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України "Про професійно-технічну освіту", з урахуванням Настанови з організації професійної підготовки та післядипломної освіти осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, затвердженої наказом МНС України від 01.07.2009 N 444, та з метою належної підготовки осіб рядового і начальницького складу для органів і підрозділів цивільного захисту наказую:

1. Затвердити:

1.1. План-рознарядку професійно-технічного навчання, перепідготовки, підвищення кваліфікації, курсів цільового призначення осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту у Навчальному центрі Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України (с. Ватутіне Харківської області) на перше півріччя 2014 року (додаток 1).

1.2. План-рознарядку професійно-технічного навчання, перепідготовки, підвищення кваліфікації осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту у Вищому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) на перше півріччя 2014 року (додаток 2).

1.3. План-рознарядку професійно-технічного навчання осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту у Міжрегіональному центрі швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту (м. Ромни Сумської області) на перше півріччя 2014 року (додаток 3).

Опрос