Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по предупреждению распространения заболеваний гриппом и ОРВИ в зоне отчуждения

Государственное агентство Украины по управлению зоной отчуждения
План, Приказ от 18.02.2013 № 15

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ЗОНОЮ ВІДЧУЖЕННЯ

НАКАЗ

від 18 лютого 2013 року N 15

Про заходи щодо запобігання поширенню захворювань на грип та ГРВІ у зоні відчуження

З метою запобігання виникненню та поширенню на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення захворювань на грип та гострі респіраторні захворювання (ГРВІ), для забезпечення готовності підприємств, установ і організацій до роботи в умовах пандемічного поширення вірусу наказую:

1. Затвердити Комплексний план організаційних та протиепідемічних (профілактичних) заходів, спрямованих на попередження поширення захворювань на грип та ГРВІ, уникнення епідемічних ускладнень та можливих летальних наслідків від грипу в зоні відчуження і зоні безумовного (обов'язкового) відселення, на 2013 - 2015 роки (далі - Комплексний план), що додається.

2. Рекомендувати Іванківському міжрайонному управлінню Головного управління Держсанепідслужби у Київській області та Державному закладу "Спеціалізована медико-санітарна частина N 16 МОЗ України" використовувати Комплексний план в практичній діяльності.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Бобра Д. Г.

Опрос