Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в положения о самостоятельных структурных подразделениях Министерства аграрной политики и продовольствия Украины

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Приказ от 04.10.2013 № 590

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 жовтня 2013 року N 590

Про внесення змін до положень про самостійні структурні підрозділи Міністерства аграрної політики та продовольства України

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року N 500, Методичних рекомендацій щодо розробки положень про структурні підрозділи та посадових інструкцій в Міністерстві аграрної політики та продовольства України, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 21 березня 2013 року N 204, наказую:

1. Внести зміни до Положення про Департамент правової та законопроектної роботи Міністерства аграрної політики та продовольства України, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05 листопада 2012 року N 683, виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Внести зміни до Положення про Департамент роботи з персоналом Міністерства аграрної політики та продовольства України, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05 листопада 2012 року N 683, виклавши його в новій редакції, що додається.

3. Директору Департаменту правової та законопроектної роботи Присяжнюку В. П. подати до Департаменту роботи з персоналом примірники положень про структурні підрозділи у складі департаменту та посадових інструкцій працівників.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Сеня О. В.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

Опрос