Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Раздел "Угольная промышленность" Выпуск 5 "Горнодобывающая промышленность" Справочника квалификационных характеристик профессий работников

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Приказ от 02.10.2013 № 710

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 жовтня 2013 року N 710

Про внесення змін і доповнень до Розділу "Вугільна промисловість" Випуск 5 "Гірничодобувна промисловість" Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2003 N 356 "Про затвердження Програми створення та постійного оновлення національної нормативної бази з праці та професійної кваліфікації на 2004 - 2007 роки" наказую:

1. Затвердити зміни і доповнення до Розділу "Вугільна промисловість" Випуск 5 "Гірничодобувна промисловість" Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженого наказом від 14.01.2000 N 62, що додаються.

2. Підприємствам вугільнопромислового комплексу, що належать до сфери управління Міненерговугілля та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави, у тримісячний термін привести положення про структурні підрозділи, посадові і робочі інструкції у відповідність з затвердженими цим наказом кваліфікаційними характеристиками професій працівників.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Поповича І. М.

 

Опрос