Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических рекомендаций по разработке Положения о структурном подразделении по информационной деятельности и коммуникациям с общественностью областной, Киевской, Севастопольской городской государственной администрации

Государственный комитет телевидения и радиовещания
Методические рекомендации, Приказ от 15.10.2013 № 199

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 жовтня 2013 року N 199

Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення Положення про структурний підрозділ з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної, Київської, Севастопольської міської державної адміністрації

На виконання Плану заходів щодо реалізації у 2013 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженого Указом Президента України від 25.06.2013 N 342, наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації з розроблення Положення про структурний підрозділ з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної, Київської, Севастопольської міської державної адміністрації, що додаються.

2. Департамент інформаційної політики (Червак Б. О.) оприлюднити цей наказ на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України Мураховського А. Л.

 

Голова
Держкомтелерадіо України

О. В. Курдінович

Опрос