Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции о порядке учета, хранения и использования документов, дел, изданий и других материальных носителей, содержащих служебную информацию в Государственной уголовно-исполнительной службе Украины

Государственная пенитенциарная служба Украины
Приказ, Инструкция от 17.09.2013 № 530/ОД-13

ДЕРЖАВНА ПЕНІТЕНЦІАРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 вересня 2013 року N 530/ОД-13

Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв, які містять службову інформацію у Державній кримінально-виконавчій службі України

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", Указу Президента України від 5 травня 2011 року N 547 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації", постанови Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 року N 1893 "Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв, які містять службову інформацію" наказую:

1. Затвердити Інструкцію про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв, які містять службову інформацію у Державній кримінально-виконавчій службі України (далі - Інструкція), що додається.

2. Першому заступнику Голови ДПтС України, заступнику Голови ДПтС України, керівникам структурних підрозділів апарату ДПтС України, керівникам територіальних органів управління, кримінально-виконавчої інспекції, установ виконання покарань, слідчих ізоляторів, навчальних закладів, закладів охорони здоров'я, підприємств установ виконання покарань, інших підприємств, установ і організацій, створених для забезпечення виконання завдань Державної кримінально-виконавчої служби України, забезпечити вивчення і виконання підпорядкованим персоналом вимог цієї Інструкції.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного департаменту України з питань виконання покарань від 19.12.2006 N 248 "Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, в органах і установах виконання покарань, слідчих ізоляторах та навчальних закладах Державної кримінально-виконавчої служби України та Переліку цієї інформації".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на департамент організаційно-аналітичного, документального та правового забезпечення ДПтС України (Скоков С. І.) і відділ режимно-секретної роботи ДПтС України (Чередніченко С. М.).

 

Голова
генерал-полковник внутрішньої служби

О. В. Лісіцков

ПОГОДЖЕНО:

 

Виконуючий обов'язки Голови
Державної архівної служби

В. М. Воронін

Заступник Голови
Служби безпеки України

В. Породько

 

ІНСТРУКЦІЯ
про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв, які містять службову інформацію у Державній кримінально-виконавчій службі України

I. Загальні положення

Опрос