Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании инициативной группы по подготовке учредительного собрания по формированию состава Общественного совета при Госпотребинспекции Украины

Государственный комитет по вопросам технического регулирования и потребительской политики
Приказ от 20.12.2011 № 46

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА СПОЖИВЧОЇ ПОЛІТИКИ

НАКАЗ

від 20 грудня 2011 року N 46

Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню складу Громадської ради при Держспоживінспекції України

З метою забезпечення більш широкої участі інститутів громадянського суспільства у формуванні та реалізації державної політики у сферах державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів і реклами в цій сфері та державного ринкового нагляду, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" наказую:

1. Утворити на засадах рівності представництва ініціативну групу з підготовки установчих зборів по формуванню складу Громадської ради при Держспоживінспекції України у складі згідно з додатком.

2. Ініціативній групі не пізніше ніж за 30 календарних днів до проведення установчих зборів подати Держспоживінспекції України для оприлюднення повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи та прізвище, ім'я, електронну адресу та номер телефону відповідальної особи.

3. Адміністративному управлінню (Шебанова Н. В.) забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті Держспоживінспекції України інформації відповідно до пункту 2 цього наказу.

Опрос