Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Программе подготовки аудиторов для внесения субъектов аудиторской деятельности в реестр аудиторских фирм, которые могут проводить аудиторские проверки профессиональных участников рынка ценных бумаг

Аудиторская палата
Программа, Решение от 25.06.2013 № 272/1

АУДИТОРСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 25 червня 2013 року N 272/1

Про Програму підготовки аудиторів для внесення суб'єктів аудиторської діяльності до реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів

Керуючись повноваженнями, наданими Законом України "Про аудиторську діяльність" від 22.04.93 р. N 3125-XII (зі змінами й доповненнями), на виконання вимог Порядку ведення реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 25.10.2012 р. N 1519, та у зв'язку з надходженням зауважень від Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку до рішення Аудиторської палати України від 25.04.2013 р. N 268/6 Аудиторська палата України (далі - АПУ) вирішила:

1. Затвердити Програму підготовки аудиторів для внесення суб'єктів аудиторської діяльності до реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів з теми "Фондовий ринок та сучасний аудит фінансової звітності професійних учасників фондового ринку" (додається).

2. Відмінити рішення АПУ від 25.04.2013 р. N 268/6 "Про затвердження програми підготовки аудиторів для внесення суб'єктів аудиторської діяльності до реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів з теми "Фондовий ринок та сучасний аудит фінансової звітності професійних учасників фондового ринку".

3. Секретаріату АПУ:

- направити це рішення до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на погодження;

Опрос