Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об усовершенствовании статистического учета в отрасли сельского хозяйства

Государственная служба статистики Украины
Приказ от 10.09.2013 № 270

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 вересня 2013 року N 270

Про удосконалення статистичного обліку в галузі сільського господарства

З метою удосконалення статистичного обліку в галузі сільського господарства та отримання повної, всебічної й об'єктивної статистичної інформації щодо виробництва сільськогосподарської продукції в регіональному розрізі наказую:

1. Запровадити, починаючи зі звітів за 2013 рік, формування та публікацію статистичних показників щодо виробництва продукції сільського господарства окремо по Автономній Республіці Крим і м. Севастополю.

2. Департаменту статистики сільського господарства та навколишнього середовища (Прокопенко О. М.) до 01 листопада 2013 року забезпечити Управління статистики у м. Севастополі методологічними документами, необхідними для проведення розрахунків показників виробництва продукції сільського господарства в усіх категоріях господарств, у подальшому надавати роз'яснення з їх практичного використання.

3. Департаменту статистики сільського господарства та навколишнього середовища (Прокопенко О. М.), Управлінню статистики у м. Севастополі (Астаніна А. Є.), Головному управлінню статистики в Автономній Республіці Крим (Пітюренко О. І.) до кінця 2013 року здійснити всі необхідні організаційні заходи, направлені на забезпечення збору, обробки статистичної інформації, здійснення розрахунків показників виробництва продукції сільського господарства в усіх категоріях господарств по м. Севастополю.

4. Управлінню статистики у м. Севастополі (Астаніна А. Є.) забезпечити, починаючи з 01 січня 2014 року, збір, обробку, передачу, поширення даних за формами державних статистичних спостережень зі статистики сільського господарства та здійснення розрахунків показників виробництва продукції сільського господарства в усіх категоріях господарств відповідно до плану державних статистичних спостережень.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос