Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно внесения изменений в бюджет в случае уменьшения бюджетных ассигнований за совершенные бюджетные правонарушения

Государственная финансовая инспекция Украины
Письмо от 04.04.2013 № 08-14/414

ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 04.04.2013 р. N 08-14/414

Щодо внесення змін до бюджету у разі зменшення бюджетних асигнувань за вчинені бюджетні правопорушення

<...>

Порядком зменшення бюджетних асигнувань розпорядниками бюджетних коштів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.03.2011 р. N 255 (п. 6), визначено, що виконання рішення про зменшення бюджетних асигнувань передбачає позбавлення повноважень на взяття бюджетного зобов'язання на відповідну суму на строк до завершення поточного бюджетного періоду шляхом внесення змін до розпису бюджету (кошторису), в частині фактичного зменшення обсягу бюджетних асигнувань на суму вчиненого порушення бюджетного законодавства.

Абзацом 7 п. 1 ст. 2 Бюджетного кодексу України визначено термін бюджетне зобов'язання - це будь-яке здійснене відповідно до бюджетного асигнування розміщення замовлення, укладення договору, придбання товару, послуги чи здійснення інших аналогічних операцій протягом бюджетного періоду, згідно з яким необхідно здійснити платежі протягом цього ж періоду або у майбутньому.

Опрос