Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана осуществления государственного контроля за местонахождением субъектов хозяйствования на IV квартал 2013 года

Государственная инспекция Украины по безопасности на наземном транспорте
План, Приказ от 25.09.2013 № 787

ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА НАЗЕМНОМУ ТРАНСПОРТІ

НАКАЗ

від 25 вересня 2013 року N 787

Про затвердження Плану здійснення державного контролю за місцезнаходженням суб'єктів господарювання на IV квартал 2013 року

Відповідно до пункту 6 Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2006 року N 1567, наказую:

1. Затвердити План здійснення державного контролю за місцезнаходженням суб'єктів господарювання на IV квартал 2013 року (далі - План перевірок), що додається.

2. Управлінню державного контролю та нагляду за безпекою на наземному транспорті (Слободян О. А.) забезпечити доведення Плану перевірок до територіальних органів Укртрансінспекції в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

3. Сектору взаємодії з засобами масової інформації, зв'язків з громадськістю та звернень громадян (Данилова І. М.) забезпечити публікацію Плану перевірок у засобах масової інформації.

4. Територіальним органам Укртрансінспекції в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі забезпечити виконання Плану перевірок.

Опрос