Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер ГСЧС Украины по реализации задач, определенных распоряжением Кабинета Министров Украины от 11 июля 2013 г. N 547-р "Об утверждении плана мер по реализации Концепции борьбы с терроризмом"

Государственная служба Украины по чрезвычайным ситуациям
План, Приказ от 23.09.2013 № 619

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 23 вересня 2013 року N 619

(з основної діяльності)

Про затвердження Плану заходів ДСНС України з реалізації завдань, визначених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 липня 2013 р. N 547-р "Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції боротьби з тероризмом"

Відповідно до Закону України "Про боротьбу з тероризмом", Положення про Державну службу України з надзвичайних ситуацій, затвердженого Указом Президента України від 16.01.2013 р. N 20, Концепції боротьби з тероризмом, затвердженої Указом Президента від 25 квітня 2013 р. N 230, розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції боротьби з тероризмом" від 11 липня 2013 р. N 547-р та з метою забезпечення готовності ДСНС України, її територіальних органів і підрозділів центрального підпорядкування, вищих навчальних закладів цивільного захисту до виконання завдань з мінімізації та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов'язаних із технологічними терористичними проявами та іншими видами терористичної діяльності під час проведення антитерористичних операцій, а також просвітницьких та практично-навчальних заходів щодо підготовки населення до дій в умовах терористичного акту наказую:

1. Затвердити План заходів ДСНС України з реалізації завдань, визначених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 липня 2013 р. N 547-р "Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції боротьби з тероризмом", на 2013 - 2020 роки (далі - План), що додається.

2. Керівникам департаментів та інших самостійних структурних підрозділів апарату ДСНС України, головних управлінь (управлінь) ДСНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Київ та Севастополь, підрозділів центрального підпорядкування ДСНС України, вищих навчальних закладів цивільного захисту забезпечити неухильне виконання заходів Плану та своєчасне надання інформації про його виконання за звітний період щороку до 25 листопада до ДСНС України через Департамент реагування на надзвичайні ситуації.

3. Департаменту реагування на надзвичайні ситуації (Марченко Г. Б.) здійснювати узагальнення наданої інформації та своєчасно інформувати суб'єктів боротьби з тероризмом, відповідальних за виконання визначених пунктів Плану заходів з реалізації Концепції боротьби з тероризмом, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 липня 2013 р. N 547-р.

Опрос