Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава украинской делегации для участия в VIII Международной книжной выставке-ярмарке и научной конференции "Книга - путь к сотрудничеству и прогрессу" (24 - 26 сентября 2013 г.)

Государственный комитет телевидения и радиовещания
Приказ от 22.08.2013 № 166

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 серпня 2013 року N 166

Про затвердження складу української делегації для участі у VIII Міжнародній книжковій виставці-ярмарку та науковій конференції "Книга - шлях до співробітництва та прогресу" (24 - 26 вересня 2013 р.)

З метою забезпечення участі вітчизняних видавництв у виставкових заходах VIII Міжнародної книжкової виставки-ярмарку та науковій конференції "Книга - шлях до співробітництва та прогресу" наказую:

1. Затвердити склад української делегації для участі у VIII Міжнародній книжковій виставці-ярмарку та науковій конференції "Книга - шлях до співробітництва та прогресу", що додається.

2. Департаменту видавничої справи і преси (Кононенко О. А.) забезпечити представлення Національної експозиції "Книги України", проведення Дня Української Книги та інших виставково-презентаційних заходів в рамках участі у VIII Міжнародній книжковій виставці-ярмарку та науковій конференції "Книга - шлях до співробітництва та прогресу".

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Опрос