Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке к отопительному сезону 2013 - 2014 годов, тарифной политике в регионах и состоянии погашения задолженности по заработной плате на предприятиях жилищно-коммунального хозяйства

Министерство регионального развития; строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины (2)
Решение от 25.07.2013 № 59
редакция действует с 30.07.2013

КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 25 липня 2013 року N 59

Про підготовку до опалювального сезону 2013 - 2014 років, тарифну політику у регіонах та стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах житлово-комунального господарства

Рішення введено в дію
 наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та
 житлово-комунального господарства України
 від 30 липня 2013 року N 352

Заслухавши питання "Про підготовку до опалювального сезону 2013 - 2014 років, тарифну політику у регіонах та стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах житлово-комунального господарства" колегія відзначає, що Мінрегіоном разом із заінтересованими центральними органами виконавчої влади, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями забезпечено підготовку житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2013 - 2014 років відповідно до планових показників.

Водночас, незважаючи на те, що загалом у всіх підгалузях житлово-комунального господарства підготовчі роботи виконано в середньому на 54,8 %, що перевищує плановий показник, який на 1 липня ц. р. становив 50 %, з відставанням здійснюються роботи з підготовки об'єктів соціальної сфери у Чернівецькій області (дитячі садки підготовлено на 49,6 %, школи - на 49,7 %, лікарні - на 49,8 %) та у Сумській області (підготовка дитячих садків - на рівні 49,5 %), з капітального ремонту котлів у Луганській області (41,2 %), із заміни теплових мереж у Волинській (48,6 %) області та м. Севастополі (49 %), з підготовки центральних теплових пунктів у Волинській області (45,9 %), із заміни водопровідних мереж у Волинській (47,3 %) та Сумській (48 %) областях, з підготовки водопровідних насосних станцій у Волинській області (47,4 %), каналізаційних насосних станцій у Волинській (48,1 %) та Чернівецькій (46,7 %) областях, з ремонту вулиць і доріг у Вінницькій (39,8 %), Кіровоградській (35,4 %), Сумській (45,5 %), Тернопільській (42 %), Херсонській (30 %) областях та у м. Севастополі (27 %), із заготівлі посипкового матеріалу у Вінницькій (40,4 %), Херсонській (48 %) областях та м. Києві (4,9 %), з підготовки спеціалізованої техніки у Вінницькій області (41 %) та м. Києві (35 %).

Колегія також зазначає, що питання формування і встановлення економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги є надзвичайно важливим та соціально значущим.

Чинною нормативно-правовою базою встановлено, що виконавці/виробники здійснюють розрахунки економічно обґрунтованих витрат на виробництво (надання) житлово-комунальних послуг і подають їх органам, уповноваженим здійснювати встановлення тарифів.

Сьогодні повноваження щодо встановлення тарифів на комунальні послуги (теплова енергія, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення) розподілено між Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (далі - Комісія), та органами місцевого самоврядування.

Опрос